knowband-blog-banner-12-mar_1

10 Niezbędne dodatki do optymalizacji stron produktów Prestashop

Na stronie głównej witryny, na stronie kasy, każdy element ścieżki konwersji przyczynia się do ogólnej konwersji witryny eCommerce. Jeśli każdy element jest rozpatrywany indywidualnie, prawdopodobnie strona produktu jest najważniejsza. W tym miejscu faktyczne skoki sprzedaży są prezentowane potencjalnym klientom. Bez względu na to, ile wysiłku włożysz w promocję swojej witryny, jest to strona produktu, na której umowa jest zamknięta. Giganci handlu elektronicznego na całym świecie zdali sobie sprawę, że liczy się nie tylko produkt końcowy. Ogólne doznania związane z produktem przyczyniają się do zakupów kupujących. Dobra strona produktu to miejsce, w którym dzieje się prawdziwa magia konwersji. Jeśli posiadasz sklep Prestashop, to oto 10 musi mieć dodatki, które mogą zawierać podstawowe funkcje optymalizacji strony produktu. Chcesz zdobyć jeszcze więcej konwersji? Czytaj.

1. Prestashop Karta produktu Addon

karty produktu

Prawdziwy proces zakupu rozpoczyna się na stronie produktu. Dlatego trzeba go zaprojektować, aby się wyróżniały. Układ strony i sposób organizacji treści powinny być atrakcyjne. Rozszerzenie karty produktu Prestashop dodaje nowe zakładki informacyjne na stronie produktów. Administrator może wyświetlać tekst, obraz lub wideo na stronie internetowej. Jest to jeden ze sposobów pełnego wykorzystania ograniczonych przestrzeni i oferowania maksymalnych informacji o produktach.

2. Prestashop Product Video Addon

product-video

Podczas zakupów online użytkownicy nie mogą poczuć produktu w jego rękach. W związku z tym obrazy produktów nie są wystarczające. Moduł wideo produktu Prestashop umożliwia umieszczanie filmów na stronach produktów bez dokonywania jakichkolwiek zmian kodu.

3. Prestashop Product Size Chart Addon

tabela rozmiarów produktu - 1000x1000
Możesz zwiększyć zaufanie klientów do składania zamówień online i zmniejszyć zyski, tworząc po prostu obszerną tabelę rozmiarów z Prestashop Product Size Rozszerzenie wykresu. Pozwól swoim klientom uzyskać odpowiedni rozmiar i uniknąć później nieprzyjemnych niespodzianek.

4. Prestashop Product Review Przypomnienie i zachęty Addon

review-reminder-and-incentive-500-x-500-1000x1000

Zakupy online to przede wszystkim komunikacja i udostępnianie zakupów. Dlaczego więc nie skorzystać z tego pomysłu, aby wywołać pewne intencje zakupu. Prestashop Product Review Przypomnienie i zachęty Plugin może zachęcić obecnych klientów do wycofania swoich opinii i recenzji produktów. Jest to jeden ze sposobów na zwiększenie oceny i oceny stron produktów. Możesz teraz zwiększyć współczynnik pozyskania witryny.

5. Prestashop Powrót w magazynie Addon

powiadomienie o wycofaniu w magazynie

Wyprzedany przedmiot nie musi oznaczać zagubionego klienta. Zmuszaj odwiedzających sklep do powrotu do sklepu, wysyłając im przypomnienia, gdy produkt będzie znów dostępny. The Prestashop Powrót w magazynie pozwala klientom subskrybować powiadomienia, gdy wybrany przez nich produkt jest dostępny w magazynie.

6. Prestashop Sales Count Addon

liczba sprzedaży produktów
Word of mouth może wyzwalać decyzję o natychmiastowym zakupie w sklepie odwiedzających. Wraz z interaktywną recenzją i referencjami liczba sprzedaży danego produktu może nawet zmotywować klientów do wyboru tego produktu. Prestashop Rozszerzenie liczby sprzeday wyświetla ile razy produkt został zakupiony w interfejsie użytkownika. Te stanowiska sprzedaży mają na celu tworzenie zakupów, w których klienci czują, że wybierają odpowiedni produkt.

7. Prestashop Price Alert Addon

alert cenowy

SOCZEWKI Wtyczka Prestashop Price Alert umożliwia klientom subskrypcję powiadomienia, gdy cena danego produktu spada do określonego limitu. Jest to jeden ze sposobów motywowania powrotu odwiedzających, którzy odeszli z powodu podwyżki cen.

8. Prestashop Automatic Related Products Addon

automatyczny produkt powiązany
W konkurencyjnym scenariuszu motywowanie klientów do strony produktu jest dość trudne. W związku z tym, gdy użytkownik przejrzy produkt, odpowiedzialność za jego pełne wykorzystanie spoczywa na marketerach. Moduł Prestashop Automatic Related Products umożliwia administratorowi sklepu automatyczne wyświetlanie powiązanych elementów na stronie internetowej. Możesz zwiększyć sprzedaż bezpośrednią i przeprowadzić sprzedaż krzyżową przy najmniejszym wysiłku.

9. Prestashop Advance Product Attribute / Field Addon

pole niestandardowe produktu
Oferowanie spersonalizowanych zakupów może zwiększyć lojalność klientów przy minimalnym wysiłku. The Prestashop Advance Product Attribute / Field można dodać zakładkę informacji niestandardowych na stronie produktu witryny. Właściciele sklepów mogą teraz zaoferować lepszą spersonalizowaną usługę

10. Prestashop Dostępność produktu Sprawdź według kodu pocztowego

dostępność produktu - check-by-zipcode
Brak dostępności produktu w określonej lokalizacji może spowodować porzucenie karty z witryny. Oferuje opcję sprawdzania dostępności przedmiotu po prostu wpisując kod pocztowy. Prestashop Dostępność produktu Sprawdź według kodu pocztowego
Rozszerzenie to jeden ze sposobów włączenia tej funkcji na stronie produktów.

Do Ciebie
Jeśli uzyskujesz wystarczający ruch w witrynie, ale konwersje nie są zadowalające, może to oznaczać, że najwyższy czas podjąć poważne działania w celu optymalizacji strony produktu. Dodaj wyżej wymienione funkcje na swojej stronie i stwórz dobrze zaokrąglone zakupy, na które odwiedzający nie mogą się oprzeć.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *