Prestashop Etsy Integration

Łączenie sklepu PrestaShop ze sklepem Etsy

Jeśli prowadzisz sklep eCommerce i nie jesteś zadowolony ze sprzedaży, możesz pomyśleć o kilku sposobach na poprawę tego samego. Uruchomienie sklepu na popularnym rynku jest jedną z takich idei, które z pewnością przyszły ci do głowy.

Dobrze! Jeśli tak, to jest to dobra decyzja, ponieważ pomoże Ci wykorzystać ruch i bazę klientów już istniejącego rynku i wygeneruje poważną sprzedaż dla Twojej firmy.

Celem jest zwiększenie zasięgu, aby wygenerować pożądane przychody z działalności. Jednak może być trudnym zadaniem jednoczesne zarządzanie dwoma sklepami w różnych domenach. Dlatego zamierzam wyjaśnić, jak możesz zarządzać byciem sprzedawcą na popularnym rynku, takim jak Etsy i zarządzaj własną witryną eCommerce w tym samym czasie.

A PrestaShop – Etsy połączenie-

Zarówno Twoja strona internetowa, jak i sprzedaż w sklepie Etsy są ważne; samodzielne zarządzanie obydwoma podmiotami nie jest jednak łatwym zadaniem. Potrzebujesz czasu, wysiłku i siły, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Uświadomiliśmy sobie, że jeśli uda nam się zintegrować twoją stronę e-commerce z rynkiem takim jak Etsy, od razu zmniejszy to ogromne obciążenie, umożliwiając właścicielowi sklepu sprzedaż na rynku bezpośrednio ze swojego sklepu eCommerce. Tak więc, zapisanie jest potrzebne do oddzielnego działania obu podmiotów.

A Połączenie PrestaShop-Etsy to podobne podejście, które działa poprzez integrację interfejsu na zapleczu PrestaShop, które posiada kontrole i konfiguracje dla:

  • Synchronizacja aktualizacji i zmian w magazynie
  • Zarządzanie zamówieniami otrzymanymi z wykazu produktów Etsy
  • Przygotowywanie feedu produktu dla aukcji Etsy
  • Przygotowywanie różnych profili do listy produktów
  • Przygotowanie produktu Opcje wysyłki dla zamówień Etsy
  • Konfigurowanie konfiguracji API Etsy w celu nawiązania połączenia

1. Konfiguracja połączenia-

Aby rozpocząć sprzedaż na rynku Etsy, potrzebujesz konto sprzedawcy na Etsy.

[Podpis id = "attachment_4176" align = "align none" width = "911"]konfiguracja konta sprzedawcy na rynku Etsy Utwórz konto sprzedawcy na Etsy marketplace, zanim będziesz mógł skonfigurować połączenie PrestaShop-Etsy. [/ Caption]

Po zarejestrowaniu konta sprzedawcy musisz skonfiguruj aplikację na Etsy aby uzyskać szczegóły API. Te szczegóły API są używane przez moduł integracji PrestaShop-Etsy do konfiguracji połączenia między sklepem a kontem sprzedawcy Etsy.

[Podpis id = "attachment_4177" align = "align none" width = "982"]Skonfiguruj aplikację na Etsy i zaktualizuj ją w swoim module PrestaShop Etsy Szczegóły API z konfiguracji aplikacji Etsy są używane przez moduł integracji PrestaShop-Etsy [/ caption]

2. Zarządzanie wysyłkami dla Etsy-

Następnie należy przygotować kanały produktów i przesłać je na listę produktów Etsy. Zanim jednak produkty PrestaShop będą widoczne na profilu sprzedawcy Etsy, musisz upewnić się, że skonfigurowałeś opcje wysyłki. Klienci na rynku chcieliby sprawdzić, jakie opcje wysyłki są dostępne w przypadku produktu i kiedy ma on zostać dostarczony. Dlatego ważne jest, aby zaktualizować opcje wysyłki i pozwolić swoim klientom na Etsy na bieżąco o nich informować. Możesz więc użyć modułu integracji PrestaShop Etsy do konfiguracji szablonów wysyłkowych, aktualizując różne informacje wymagane przez Etsy marketplace.

[Podpis id = "attachment_4178" align = "align none" width = "964"]Zarządzanie przesyłkami dla Etsy Marketplace Dodawanie szablonu dostawy dla opcji wysyłki produktu Etsy [/ caption]

3. Zarządzanie paszy dla produktów Etsy-

Gdy opcje wysyłki są skonfigurowane i gotowe do mapowania z różnymi produktami, możesz przygotować kanały produktów, które będą wyświetlane na rynku Etsy. Kanały produktów są tworzone na podstawie profili, odwzorowania kategorii i mapowania atrybutów między sklepem a rynkiem. Utworzenie nowego profilu będzie zawierało opcje mapowania kategorii i mapowania atrybutów, zgodnie z którymi będzie wyświetlana lista produktów. Z tej listy produktów możesz wybrać te produkty w swoim sklepie, które chcesz przesłać na rynek Etsy.

4. Zarządzanie zamówieniami

Na standardowym koncie sprzedawcy Etsy, gdy twoje produkty stają się widoczne na rynku, zaczynasz otrzymywać dla nich zamówienia. Połączenie Etsy PrestaShop działa efektywnie, pozwalając zarządzać tymi zamówieniami z samego pulpitu PrestaShop. W ten sposób Twoje zamówienia na produkty Etsy są wymienione na pulpicie PrestaShop.

Zarządzaj zamówieniami Etsy na PrestaShop
Teraz, w oparciu o mapowanie statusu zamówienia między rynkiem PrestaShop i Etsy, możesz aktualizować status zamówienia i wykonywać wszystkie zadania związane z zarządzaniem zamówieniami z własnego zaplecza PrestaShop.

Tak właśnie działa integracja PrestaShop-Etsy, aby umożliwić witrynom e-commerce otrzymywanie zamówień bezpośrednio z rynku Etsy. Skuteczne połączenie PrestaShop-Etsy pozwala wykonywać wszystkie czynności z konta sprzedawcy z samego panelu administracyjnego PrestaShop. Moduł integracyjny Knowband's PrestaShop Etsy jest jednym z takich Moduł PrestaShop które możesz wykorzystać, by wygenerować zwiększone konwersje w swoim sklepie. Czas, abyś zaakceptował znaczenie bycia częścią popularnego rynku i zrozumiał, w jaki sposób możesz wykorzystać je do generowania sprzedaży dla Twojej firmy.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *