Popchnij liczbę swoich obserwatorów mediów społecznościowych dla swojej organizacji biznesowej za pomocą tego rozszerzenia społecznościowego Opencart

Na tym świecie nie ma żadnej organizacji biznesowej, która mogłaby wzmocnić bazę klientów i sprzedaż produktów, ignorując siłę i zasięg mediów społecznościowych. Różne serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter, Instagram, Połączone w i tacy inni znacząco pokazali swój globalny wpływ na wybór zakupów różnych klientów poprzez opinie klientów, opinie, oceny i inne tego rodzaju dowody społeczne. Opinie klientów mogą przyciągnąć klientów Rozszerzenie logowania do Społeczności OpenCart stała się hitem wśród wielu organizacji biznesowych na świecie.

Przyjazny dla użytkownika interfejs-

Dzięki łatwemu projektowi deski rozdzielczej, różni właściciele sklepów mają teraz swobodę wprowadzania pożądanych zmian na swoim ekranie, aby przyciągnąć szeroką grupę odbiorców i dostosować się do ich interesów biznesowych. Każda organizacja biznesowa może decydować o własnym ekranie za pomocą tej wtyczki, w zależności od ich docelowych klientów i wymagań biznesowych.

Możliwość wyboru pozycji, tekstu i rozmieszczenia opcji logowania w mediach społecznościowych-

Ze względu na obecność licznych opcji w panelu administracyjnym, właściciele sklepów mogą teraz korzystać z możliwości wprowadzania pożądanych zmian w tekście łącza logowania, jak również w nagłówku paska społeczności. Ponadto zapewnia właścicielom sklepów dodatkową funkcję dotyczącą umieszczania i umieszczania opcji logowania w mediach społecznościowych na swojej stronie internetowej, takich jak góra, dół, lewo lub prawo, aby uzyskać maksymalną uwagę klientów w celu ulepszenia logowań w mediach społecznościowych.

Bezproblemowa instalacja jednym kliknięciem-

To Rozszerzenie społecznościowe OpenCarts mogą być łatwo instalowane przez właścicieli sklepów za pomocą jednego kliknięcia, co zwiększa atrakcyjność i wykorzystanie wśród licznych organizacji handlu elektronicznego na świecie. Oznacza to, że nie potrzebujesz żadnej pomocy technicznej ani wiedzy na temat instalacji tego wspaniałego modułu społecznościowego na swojej stronie e-commerce. Wszystko to można wykonać bez wysiłku za pomocą jednego kliknięcia i jest całkowicie bezproblemowy.

Pomaga w zwiększaniu logowań w mediach społecznościowych klientów, eliminując konieczność logowania przy użyciu nowego konta?

Najczęściej klienci niechętnie logują się na konta w serwisach społecznościowych w witrynach e-commerce z powodu braku opcji, takich jak "zaloguj się przy użyciu istniejącego identyfikatora e-mail i hasła" Wtyczka OpenCart, teraz łatwiej jest zalogować się na swoich portalach społecznościowych, ponieważ zapewnia on możliwość logowania się do istniejących kont mediów społecznościowych. Dzięki tej zmianie większa liczba klientów będzie skłonna zalogować się na twoich portalach społecznościowych i ostatecznie zwiększy twoją reputację i wizerunek społecznościowy.

Nie ma więc sensu kontynuowanie starych metod logowania w mediach społecznościowych, ponieważ jest to pionierskie rozszerzenie e-commerce, które może pomóc w znacznym zwiększeniu metod marketingu i promocji w mediach społecznościowych. Musisz tylko przeglądać naszą stronę, knowband i zapłacić za ten wspaniały moduł społecznościowy OpenCart, aby zmienić swoje fortuny społecznościowe i poprawić swój globalny zasięg.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *