subscriptions

Konwencjonalne błędy, które zabijają subskrypcje eCommerce

Handel elektroniczny nie jest teraz ograniczony tylko do kilku gigantów handlu elektronicznego. To faktycznie steruje międzynarodową platformą. W tym samym czasie era hackowania wzrostu oznaczana jest początkiem wielu start-upów. Chociaż pozyskiwanie nowego ruchu w witrynie jest nieuniknione, utrzymanie klientów przyczynia się do ogólnego sukcesu handlu elektronicznego. Mówi się, że wzrost 5% utrzymania klienta może zwiększyć sprzedaż o 25% – 125% w zależności od innych czynników.

Przy tak wielu sklepach i szerokich wyborach dla kupujących online, pozornie łatwe zadanie uzyskania ich numerów e-mail jest naprawdę wyzwaniem. to samo dotyczy zachowania klientów. Subskrypcje eCommerce to jeden ze sposobów na powtórzenie zakupów. Nie będzie błędem stwierdzenie, że jest to łatwy sposób na amortyzację kosztów nabycia przy wielokrotnych zakupach. W związku z tym nieuniknione jest stwierdzenie, że aby zwiększyć sprzedaż, należy zwiększyć bazę klientów. Zwykłe wyskakujące okna wyjściowe i subskrybowane stanowią od zawsze trend w ekosystemie eCommerce. Jednak te wyskakujące okienka zostały raczej oskarżone o odrzucenie klientów, zamiast motywować ich do wprowadzania identyfikatorów e-mail. Idąc z oburzającą taktyką pop-upów myszy i innych, wyniki są widoczne, ale mają też swój negatywny wpływ. Stąd bycie ostrożnym przy tych typowych błędach jest kluczowe, jeśli chodzi o zwiększenie subskrypcji witryny.

W skrócie, omówmy niektóre z błędów, które mogą zabijać subskrypcję witryny. Sprawdź je.

Błąd 1: Trzymanie się tradycyjnych środków

Trzymanie się tradycyjnych środków

Czy uważasz, że odwiedzający sklep udostępniłby Ci swoje dane osobowe w zamian za niewielkie rabaty, które możesz zaoferować? Dlaczego mieliby zasubskrybować Twój sklep internetowy, nie czując potrzeby? Szanse na to wydarzenie są bardzo niewielkie. The wyskakuj okienka i eCommerce Zdrapki na kartach zdrapek prosząc ich o wpisanie identyfikatorów e-mail w celu skorzystania z ofert może czasami działać. Jednak trzymanie się tych samych środków może być destrukcyjne dla Twojej witryny. Musisz w subtelny sposób pytać o szczegóły klientów. Jak na studium, 95% odwiedzających zareagowało negatywnie na te wyskakujące okienka. Zachowaj cały proces elastyczny dla odwiedzających sklep. Wraz z kuszącymi rabatami, daj im opcję odrzucenia oferty. W przeciwnym razie doprowadziłoby to ostatecznie do wyjścia ze strony internetowej.

Błąd 2: brak spersonalizowanego dotyku

Marketing internetowy jest teraz nadmiernie zasilany emocjonalnym marketingiem. Najbliższa epoka polega na znalezieniu emocjonalnego związku z potencjalną bazą klientów. Dużo mówi się o zachowaniach klientów i personalizacji taktyk marketingowych dzięki temu wglądowi. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłby każdy e-marketer, było zrozumienie zachowań klientów. Zachowanie w czasie rzeczywistym może być wykorzystywane do zapewnienia spersonalizowanego kontaktu z kampanią. Firmy eCommerce mogą podnieść świadomość marki i generować wysokiej jakości kontakty, tworząc osobiste połączenie z publicznością. Niewykorzystywanie wglądu klienta jest największym błędem, który e-handlowcy popełniają nawet dziś. Zoptymalizuj swoją komunikację, a uzyskasz pożądany rezultat.

Mistake 3: Nie będąc innowacyjnym

Nie być innowacyjnym

Nie będzie błędem stwierdzenie, że wyskakujące okienka wyskakujące mogą wydawać się irytujące, ale naprawdę działają. Jednak aby uzyskać długoterminowy wpływ, musisz być nieco bardziej kreatywny. Grywalizacja jest jednym ze sposobów, aby cały proces zabawy i uzależniających dla odwiedzających sklep. Coś jak zakręć i wygraj pop-up może pomóc sprzedawcom internetowym zmotywować klientów do wprowadzania identyfikatorów e-mail bez ich irytowania. Interaktywne okno pop-up pozwala użytkownikom spróbować szczęścia poprzez obrót wheelio. Korzystają z najlepszych ofert sklepu internetowego tylko poprzez wprowadzenie identyfikatorów e-mail. Łaskawy sposób angażowania odwiedzających może ustawić kołysanie witryny. Bądź więc innowacyjny i zacznij kręcić kilka potencjalnych klientów.

Błąd 4: Brak interakcji z klientem

W dzisiejszych czasach kupujący online mają zwyczaj przeglądania rzeczy w Internecie. Tak więc marketing treści jest jednym ze sposobów wzbudzenia zainteresowania odwiedzających Twoją witryną. Dostarcz im informacje, których szukają, z wysokiej jakości treścią. Nie tylko treść sklepu internetowego, a nawet zawartość publikowana na stronach osób trzecich odgrywa istotną rolę. Publikowanie bloga w witrynach dobrej jakości może pomóc przyciągnąć większą liczbę odbiorców. Możesz nawet poprosić ich o zasubskrybowanie witryny blogów, aby otrzymywać aktualizacje na tej samej stronie. Ponadto interakcja z klientami jest najlepszym sposobem na utrzymanie ich zaangażowania i zwabienie ich do subskrypcji. Zapewnij usługi czatu w czasie rzeczywistym i obsługę klienta.

Mistake 5: Nie wykorzystując platformy mediów społecznościowych

Media społecznościowe

Witryny społecznościowe to najlepsza platforma do znalezienia bazy odbiorców. Facebook, Instagram i inne podobne strony mogą pomóc w lepszym zrozumieniu zachowania klienta. Wykorzystaj efektywnie platformę. Interakcja i interakcja z nimi na tych stronach. Istnieją witryny korzystające z opcji automatycznego subskrybowania. Mogą ci dać proste wskazówki, ale na dłuższą metę może to uderzyć mocno w czynnik zaufania. Budowanie silnych i trwałych relacji z grupą docelową jest kluczem do sukcesu. Nakłanianie ich do subskrypcji może kosztować niektórych lojalnych klientów. Stwórz więc połączenie na tych platformach i wydaj je efektywnie, aby zwiększyć bazę klientów.

DO CIEBIE

Im więcej subskrybentów dodaje do witryny, tym lepsze są szanse sprzedaży. W tym samym czasie klient nie może czuć się zmuszony przez sklepy internetowe do subskrybowania tego samego. Jest wiele czynniki, które należy wziąć pod uwagę, zanim poprosisz o subskrypcję, ale pomysł przedstawienia ich przed klientami musi być wykonany w taki sposób, aby zarówno strona internetowa, jak i kupujący czuli się komfortowo.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *