Opencart Social Loginizer – User Manual

Jak zainstalować Logowanie społecznościowe OpenCart wtyczka na twoim serwerze

1. Struktura folderów folderu wtyczek Kreatora stron docelowych.

16

2. Otwórz folder przesyłania, a znajdziesz następującą strukturę folderów:

17
Aby ta wtyczka działała, musisz mieć zainstalowany VQMOD. Jeśli VQMOD nie jest zainstalowany, pobierz i zainstaluj z poniższego plikuURL: http://code.google.com/p/vqmod/

3. Wybierz cały folder i przeciągnij i upuść je do katalogu głównego swojego Sklep OpenCart przez FTP.

4. Będziesz mógł znaleźć wtyczkę gotową do zainstalowania w modułach w twoim sklepie OpenCart, jak pokazano poniżej.

18

5. Kliknij łącze Instaluj, aby zainstalować wtyczkę. Spowoduje to również dodanie opcji rozwijanej na pasku menu, która będzie zawierała listę wszystkich wtyczek zainstalowanych przez Velocity w Twoim sklepie w celu szybkiej nawigacji. To menu zawiera również okno komunikatu, za pomocą którego możemy poinformować Cię o nowej uruchomionej wtyczce lub nowej aktualizacji.

19

6. Usuń pliki Vqcache z folderu vqmod / vqcache.

7. Aby uzyskać dostęp do wtyczki Social Loginizer, kliknij przycisk edycji w sekcji modułu, jak pokazano poniżej:

20
8. Po kliknięciu przycisku edycji otworzy się moduł dla wtyczki. Zawiera pasek nawigacyjny u góry, menu po lewej stronie i główną zawartość w środku, jak pokazano poniżej.

21

1. Karta Ustawienia ogólne

1. Aby włączyć / wyłączyć wtyczkę, Przełącz przycisk włączania OFF na ON / ON na OFF to tylko na prawo od Włącz / Wyłącz etykietę.

2. Przeciągnij i upuść przyciski logowania, aby zmienić kolejność sortowania.

3. Kliknij przycisk dodaj moduł dodaj i wywołaj tę wtyczkę do określonej strony układu.

2. Karta Ustawienia Facebooka

SOCZEWKI Facebook Karta Ustawienia ma preferencje logowania na Facebooku, takie jak: 1. Włącz / wyłącz: możesz pokazać lub ukryć logowanie na Facebooku przez włączenie lub wyłączenie tutaj.

Identyfikator aplikacji 2.Facebook: Identyfikator aplikacji na Facebooku dostarczony z https://www.developers.facebook.com (Zobacz dodatek Jak uzyskać informacje o aplikacji na Facebooku).

3. Facebook App Secret: The Facebook App-Secret (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegóły aplikacji Facebook).

4. Rozmiar przycisku Facebooka: Przycisk logowania do Facebooka dostępny w dwóch rozmiarach: jeden mały i jeden duży. Możesz wybrać dowolną z nich.

22

3. Karta Ustawienia Google Plus

SOCZEWKI Google Plus Karta Ustawienia ma ustawienia logowania Google+, takie jak: 1. Włącz / wyłącz: Aby włączyć lub wyłączyć Google plus Zaloguj się.

2. Identyfikator klienta Google: Google plus Client-ID. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Google).

3. Tajemnica klienta Google: Google Plus Client-Secret. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Google).

4. Rozmiar przycisku Google: przycisk logowania Google dostępny w dwóch rozmiarach, jednym małym i jednym dużym. Możesz wybrać dowolną z nich.

23

4. Karta Ustawienia LinkedIn

SOCZEWKI LinkedIn Zakładka Ustawienia ma preferencje logowania na LinkedIn: 1. Włącz / wyłącz: Aby włączyć lub wyłączyć logowanie LinkedIn.

2. Identyfikator klienta LinkedIn: identyfikator klienta LinkedIn. (Zobacz dodatek Jak uzyskać informacje o aplikacji LinkedIn).

3. Tajemnica klienta LinkedIn: sekret klienta LinkedIn. (Zobacz dodatek Jak uzyskać informacje o aplikacji LinkedIn).

4. Rozmiar przycisku LinkedIn: Przycisk logowania do serwisu LinkedIn dostępny w dwóch rozmiarach: jeden mały i jeden duży. Możesz wybrać dowolną z nich.

24

5. Karta Ustawienia na żywo

Karta Ustawienia na żywo ma Windows Live preferencje logowania:

1. Włącz / wyłącz: Aby włączyć lub wyłączyć logowanie na żywo.

2. Identyfikator klienta na żywo: identyfikator klienta na żywo. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji na żywo).

3. Sekret klienta na żywo: tajemnica klienta na żywo. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji na żywo).

4. Rozmiar przycisku na żywo: przycisk logowania Yahoo dostępny w dwóch rozmiarach: jeden mały i jeden duży. Możesz wybrać dowolną z nich.

25live

6. Karta Ustawienia Twitter

Zakładka Ustawienia Twitter ma preferencje logowania na twitter: 1. Włącz / wyłącz: Aby włączyć lub wyłączyć logowanie na Twitterze.

2. Identyfikator klienta Twitter: identyfikator klienta Twitter. (Zobacz dodatek Jak uzyskać informacje o aplikacji na Twitterze).

3. Sekret klienta na Twitterze: Sekret klienta na Twitterze. (Zobacz dodatek Jak uzyskać informacje o aplikacji na Twitterze).

4. Rozmiar przycisku Twitter: przycisk logowania na Twitterze dostępny w dwóch rozmiarach: jeden mały i jeden duży. Możesz wybrać dowolną z nich.

26twi

7. Karta Ustawienia Yahoo

SOCZEWKI Yahoo Karta Ustawienia ma ustawienia logowania yahoo: 1. Włącz / wyłącz: Aby włączyć lub wyłączyć logowanie Yahoo.

2. Identyfikator klienta Yahoo: identyfikator klienta Yahoo. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Yahoo).

3. Secret klienta Yahoo: Secret klienta Yahoo. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Yahoo).

4. Rozmiar przycisku Yahoo: przycisk logowania Yahoo dostępny w dwóch rozmiarach jeden mały i jeden duży. Możesz wybrać dowolną z nich.

27yahoo

8. Karta Ustawienia Amazon

SOCZEWKI Amazonka Zakładka Ustawienia ma preferencje logowania Amazon: 1. Włącz / wyłącz: Aby włączyć lub wyłączyć logowanie Amazon.

2. Identyfikator klienta Amazon: Identyfikator klienta Amazon. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Amazon).

3. Tajemnica klienta Amazon: tajemnica klienta Amazon. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Amazon).

4. Rozmiar przycisku Amazon: Przycisk logowania Amazon dostępny w dwóch rozmiarach jeden mały i jeden duży. Możesz wybrać dowolną z nich.

Zrzut ekranu z 2014-10-29 19: 28: 19

9. Zakładka Ustawienia Instagrama

SOCZEWKI Instagram Zakładka Ustawienia ma preferencje logowania na Instagram 1.Enable / Disable: Aby włączyć lub wyłączyć logowanie na Instagramie.

2. Identyfikator klienta Instagram: identyfikator klienta Instagrama. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji na Instagramie).

3. Instagram Client Secret: Instagram Client-Secret. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji na Instagramie).

4. Rozmiar przycisku na Instagramie: Przycisk logowania na Instagramie dostępny w dwóch rozmiarach: jeden mały i jeden duży. Możesz wybrać dowolną z nich.

Zrzut ekranu z 2014-10-29 19: 27: 55

10. Zakładka Ustawienia Paypal

SOCZEWKI Paypal Zakładka Ustawienia ma ustawienia logowania paypal: 1. Włącz / wyłącz: Aby włączyć lub wyłączyć usługę PayPal.

2. Identyfikator klienta Paypal: identyfikator klienta Paypal. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegóły aplikacji Paypal).

3. Sekret klienta Paypal: Sekret klienta Paypal. (Zobacz dodatek Jak uzyskać szczegóły aplikacji Paypal).

4. Rozmiar przycisku Paypal: Przycisk logowania Paypal dostępny w dwóch rozmiarach jeden mały i jeden duży. Możesz wybrać dowolną z nich.

Zrzut ekranu z 2014-10-29 19: 28: 36

11. Uzyskaj kartę Pomoc techniczna

1. Klikając zakładkę Uzyskaj pomoc, zostaniesz przekierowany do naszej strony pomocy technicznej, gdzie możesz skontaktuj się z naszym wsparciem o pomoc. Użyj tej zakładki na wypadek, gdyby jakieś zapytanie / problem lub znalazł jakiś błąd.

12. Ta karta

1. Klikając na zakładkę tematów, będziesz mieć możliwość zmiany motywu Social Loginizer Panel administratora.

31

Przyciski Social Loginizer

W Sklepie dostępne są przyciski logowania SNS dostępne na dowolnej stronie poprzez dodanie go z zakładki Ustawienia ogólne modułu administratora lub umieszczenie krótkiego kodu w dowolnym pliku katalogu * .tpl w folderze szablonów. Skrócony kod przycisku logowania SNS:

Spowoduje to wygenerowanie przycisków w następujący sposób:

32

1. Jak zdobyć szczegóły aplikacji na Facebooku?

Kroki:

1. Przejdź do strony deweloperów Facebooka (https://developers.facebook.com)

2.Kliknij Aplikacje -> Utwórz nową aplikację.

3. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

4. Otrzymasz identyfikator aplikacji i sekret aplikacji (kliknij przycisk Pokaż).

33

5. Teraz przejdź do Ustawienia z lewego menu.

34

6. Kliknij przycisk Dodaj platformę.

7. Wybierz stronę internetową.

8. Wprowadź domenę aplikacji i adres URL witryny.

35

9. Kliknij przycisk Zapisz zmiany.

10. Teraz przejdź do zakładki Status & Review z lewego menu i ustaw aplikację na żywo.

2. Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Google?

Kroki: 1. Przejdź do Google Developers Console (https://code.google.com/apis/console).

2. Teraz kliknij Aplikacje i autorytety-> Poświadczenia z lewego menu.

36

3.Kliknij przycisk Utwórz nowy identyfikator klienta z prawego panelu ekranu.

4. Wypełnij wyskakujący formularz poniższymi danymi: o Typ aplikacji: Aplikacja internetowa. o Autoryzowane JavaScriptorigins: Twoja nazwa domeny sklepu. (http://www.example.com) o Autoryzowane przekierowanie URI: URI strony przekierowania SNSLogin. (http://www.example.com/index.php?route=snslogin/redirect).

37

5. Teraz kliknij przycisk Utwórz identyfikator klienta, aby uzyskać swój identyfikator klienta i tajny klucz klienta.

38

3. Jak zdobyć szczegóły aplikacji LinkedIn?

Kroki: 1.Jak przejść na stronę deweloperów w LinkedIn (https://www.linkedin.com/secure/developer). 2.Click Dodaj nową aplikację.

39

3. Wypełnij formularz, aby zarejestrować nową aplikację. URL witryny musi być adresem URL Twojego sklepu, np .: http://www.example.com. 4.Kliknij Dodaj aplikację, aby przesłać formularz i zabezpieczyć klucz API i tajny klucz.

40

4. Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji na żywo?

Kroki: 1.Go przejdź do Microsoft Development Center (https://account.live.com/developers/applications).

41

2.Kliknij Utwórz aplikację.

3. Wprowadź nazwę aplikacji i kliknij przycisk Akceptuję.

42

4. Z lewego menu wybierz Ustawienia API.

5.Na prawym panelu włącz opcję Zwiększone bezpieczeństwo przekierowania, wpisz adres URL strony przekierowania SNSLogin (http://yoursite.com/catalog/controller/snslogin/snslogin_redirect.php) w Przekierowaniach i kliknij Zapisz.

43

6.Teraz z menu po lewej stronie kliknij Ustawienia aplikacji Kopiuj swój identyfikator klienta i sekret klienta.

44

5. Jak dostać się do Twitter Szczegóły aplikacji?

Kroki: 1.Go to zrobić Aplikacja na Twitterze Zarządzanie (https://apps.twitter.com/).

45

2.Click Utwórz nowy app.

3.Enter Szczegóły aplikacji: o Nazwa aplikacji: Nazwa aplikacji. o Opis: Opis znaków 10 do 200 Twojej aplikacji. o Witryna: Twój adres URL sklepu. o Adres zwrotny: SNSLoginresuje adres URL strony sklepu. (http://www.example.com/index.php?route=snslogin/redirect).

4. Teraz kliknij Tak, zgadzam się, a następnie kliknij Utwórz aplikację na Twitterze.

5. Teraz wybierz Klucze API z menu pod Nazwą aplikacji i skopiuj klucz API i tajny klucz API.

46

6. Jak uzyskać szczegółowe informacje o aplikacji Yahoo?

Kroki: 1. Przejdź do Yahoo Developer Network (https://developer.apps.yahoo.com/projects).

47

2.Click Utwórz projekt.

3. Wypełnij wymagane szczegóły zgodnie z instrukcjami. Adres URL strony głównej będzie adresem URL Twojego sklepu.

4.Kliknij przycisk Utwórz projekt.

5. Skopiuj klucz klienta i tajny klucz klienta.
48

7. Jak dostać się do Aplikacja Amazon Detale?

Kroki: 1. Przejdź do Amazon Developer Network (http://login.amazon.com/manageApps).

49

2. Kliknij przycisk Zaloguj się do konsoli aplikacji.

3. Po udanym logowaniu do aplikacji Console kliknij przycisk Zarejestruj nowy program w prawym górnym rogu strony, a nastąpi przekierowanie do następnej strony.

50

4.Enter Szczegóły aplikacji: o Nazwa: Nazwa aplikacji. o Opis: Opis twojej aplikacji. o Informacja o prywatności Adres URL: URL strony z polityką prywatności swojego sklepu. o Logo Image: Wybierz opcjonalny obraz logo swojego sklepu.

5. Kliknij przycisk Zapisz.

6. Teraz kliknij Ustawienia sieci Web, aby uzyskać identyfikator klienta i sekret.

51. Dozwolony URL zwrotny: URL strony przekierowania SNSLogin Twojego sklepu. (http://www.example.com/index.php?route=snslogin/redirect).

8. Jak dostać się do Aplikacja Instagram Detale?

Kroki: 1. Przejdź do sieci Instagram Developer Network (http://instagram.com/developer/clients/manage/#).

2. Kliknij przycisk Zarejestruj nowego klienta w prawym górnym rogu strony.

52

3. Wypełnij poniższy formularz

53

4. Ustaw parametr redirect_uri OAuth jako adres URL strony przekierowania SNSLogin. (http://www.example.com/index.php?route=snslogin/redirect).

5. Kliknij przycisk Utwórz, a następnie skopiuj i wklej ID klienta i sekret w panelu administracyjnym wtyczki.

9. Jak dostać się do Aplikacja Paypal Detale?

Kroki: 1. Przejdź do Paypal Developer Network (https://developer.paypal.com/webapps/developer/applications/myapps).

2. Kliknij przycisk Utwórz aplikację.

54

3. Teraz wprowadź nazwę aplikacji i kliknij przycisk Utwórz aplikację.

55

4. Ustaw adres URL zwracanej aplikacji (na żywo) jako adres URL strony przekierowania SNSLogin. (http://www.example.com/index.php?route=snslogin/redirect).

56

5. Skopiuj i wklej bieżące dane uwierzytelniające do panelu administracyjnego wtyczki.

57

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *