Understanding-Walmarts-Hours-Everything-you-need-to-know

Zrozumienie godzin otwarcia sklepu Walmart: wszystko, co musisz wiedzieć

W Walmart Store dostępna jest szeroka gama towarów po regularnych, przystępnych cenach. Ale biorąc pod uwagę, że Walmart ma tak wiele oddziałów i sklepów w całych Stanach Zjednoczonych, możesz być ciekawy godzin pracy. Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać wycieczkę na zakupy do Walmart, czytaj dalej.

Godziny pracy sklepu Walmart

Przez cały tydzień, od 6:11 do 6:11, Walmart jest otwarty. Te same godziny obowiązują od poniedziałku do niedzieli we wszystkich lokalizacjach Walmart, w tym w supercentrach, na osiedlowych rynkach i w zwykłych sklepach. Z wyjątkiem niektórych świąt, zakupy w okolicy Walmart można robić w każdy dzień tygodnia w godzinach od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX. Jednak we wczesnych lub późniejszych godzinach niektóre obiekty mogą być niedostępne. Dzięki tym godzinom sklepy mogą robić zakupy w okolicy Walmart.

W Walmart istnieją trzy różne typy sklepów:

są-trzy-różne-rodzaje-sklepów-w-walmart

 • Konwencjonalne sklepy Walmart
 • Rynki w sąsiedztwie Supercenter
 • Standardowe lokalizacje Walmart to sklepy detaliczne z typowym asortymentem artykułów gospodarstwa domowego.

Rynki sąsiedzkie to tylko sklepy spożywcze, które specjalizują się w sprzedaży żywności i artykułów związanych z żywnością. Supercentra Walmart, które zapewniają szeroki wybór towarów ze wszystkich kategorii produktów i artykułów spożywczych, są w zasadzie hybrydą tych dwóch. Wspaniałą rzeczą jest to, że nadal możesz robić zakupy między 6 rano a 11:50, niezależnie od tego, jaki rodzaj Walmartu odwiedzasz. Te godziny dotyczą wszystkich 6 stanowych lokalizacji Walmart. Od poniedziałku do niedzieli: 11:XNUMX – XNUMX:XNUMX

Okres świąteczny w Walmart Store

Z wyjątkiem Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia, kiedy wszystkie lokale Walmart są zamknięte, Walmart jest zwykle otwarty od 6:11 do XNUMX:XNUMX. Ponadto godziny Walmartu w Czarny piątek i Wigilię różnią się.�Każdy inne ważne wakacje większość sklepów jest otwarta jak zwykle. W przeciwieństwie do wielu firm, które zamykają swoje sklepy w okresie świątecznym, Walmart jest otwarty prawie każdego dnia w roku. Tylko w Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie Walmart pozostaje całkowicie zamknięty. Ze względu na popularność Czarnego Piątku jako dnia zakupów, Walmart działa nieco wcześniej tego dnia. Zamiast otwierać się o 6 rano, wiele sklepów robi to o 5, a niektóre mogą otwierać się nawet wcześniej. Pomimo wcześniejszego otwarcia w te święta, Walmart zamyka się również wcześnie w Wigilię. Większość witryn Walmart jest otwarta w Wigilię od 12:6 do XNUMX:XNUMX. Odwiedź Walmart, jeśli potrzebujesz artykułów gospodarstwa domowego lub jedzenia na ostatnią chwilę w Wielkanoc lub XNUMX lipca. Najlepszym rozwiązaniem jest jedno z Supercentrów Walmart, ponieważ mają one najwięcej dostępnych produktów. Aby być po bezpiecznej stronie, powinieneś zadzwonić wcześniej, aby upewnić się, że Twoja okolica Walmart jest otwarta w święta. Lokalizator sklepów wskazuje, czy placówka Walmart jest otwarta, a także godziny jej otwarcia.

Czy możemy spodziewać się ponownego otwarcia Walmart Store przez 24 godziny?

czy-możemy-spodziewać się-walmart-ponownie-przez-24-godziny

Walmart prawdopodobnie nie będzie ponownie działał w sposób ciągły. W ostatnich latach wiele witryn zaprzestało całodobowej działalności, a wszystkie placówki Walmart obniżyły swoje godziny po wybuchu pandemii COVID-24. Ponieważ ta zmiana przyniosła Walmartowi wiele korzyści, jest mało prawdopodobne, że sklepy wznowią oferowanie całodobowej obsługi. Wielu klientów chwaliło całodobową obsługę w niektórych sklepach Walmart. Niestety, żadna z lokalizacji Walmart już tego nie oferuje. Koszt utrzymania sklepu otwartego przez całą noc przewyższa wszelkie potencjalne zyski i korzyści dla klientów. Od początku pandemii COVID-19 większość ludzi pracowała w domu i minimalizowała czas spędzany w miejscach publicznych. W rezultacie Walmart był używany przez klientów tylko czasami późno w nocy, więc Walmart nie musiał być otwarty przez całą dobę. Aby chronić zarówno konsumentów, jak i pracowników, wiele zakładów również skróciło swoje godziny pracy. Ponadto utrzymywanie firmy w sposób ciągły, zwłaszcza tak dużej, jak Walmart Supercenter, kosztuje. Kiedy niewiele osób robiło zakupy, prawdopodobnie nie było w najlepszym interesie firmy, aby sklepy były otwarte. Ponadto detaliści mają problemy z obsadzaniem otwartych pozycji. Nawet gdyby Walmart nalegał, aby sklepy były otwarte 24 godziny na dobę, 24 dni w tygodniu, kierownictwo może nie być w stanie znaleźć wystarczającej liczby pracowników do pracy na wszystkich wymaganych zmianach. Jedną z istotnych zalet rezygnacji z całodobowej usługi Walmart jest to, że pracownicy będą mogli lepiej zaspokajać potrzeby konsumentów. Większość placówek Walmart ma odpowiednią liczbę pracowników, którzy pomagają klientom przez cały dzień. Walmart nie zadeklarował wprost, że już nigdy nie zaoferuje 19-godzinnego czasu pracy. Jednak całodobowa usługa prawdopodobnie nie wróci w najbliższym czasie.

Terminy obsługi klienta Walmart

Walmart-Obsługa-Czasy-Obsługi Klienta

We wszystkie dni tygodnia, od 8:11 do 1:800 CST, Biuro Obsługi Klienta Walmart jest otwarte. Aby porozmawiać z agentem, skorzystaj z funkcji czatu na żywo na stronie internetowej Walmart lub zadzwoń do działu obsługi klienta pod numer 925-6278-8-10. Dodatkowo przy stanowisku Obsługi Klienta Walmart można przyjść osobiście, często w godzinach od 8:9 do 8:10. Biorąc pod uwagę, ile lokalizacji ma Walmart, niektórzy klienci mogą napotkać problemy lub mieć pytania. Dlatego do obsługi klienta Walmart można dotrzeć na różne sposoby. Zadzwoń do działu obsługi klienta Walmart jest zalecane między XNUMX a XNUMX rano CST. Łatwiej będzie Ci uniknąć dodania do długiej kolejki połączeń, jeśli zadzwonisz, gdy tylko będzie dostępna pomoc dla klienta. Robiąc zakupy w sklepie, możesz również uzyskać natychmiastową pomoc w punkcie obsługi. Normalne godziny pracy punktu obsługi Walmart to XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX, ale mogą się one zmieniać w zależności od lokalizacji. Godziny powrotu Walmarta pokrywają się z godzinami pracy biura obsługi, ponieważ tam można dokonać zwrotu. Skorzystaj z funkcji czatu na żywo, jeśli potrzebujesz pomocy po regularnych godzinach obsługi klienta Walmart. W każdej chwili możesz skorzystać z czatu na żywo Walmart, aby znaleźć odpowiedzi na różne pytania. I wreszcie, Walmart utrzymuje silną obecność w mediach społecznościowych. Skontaktuj się z Walmart na Facebooku lub Twitterze, aby uzyskać pomoc. Najłatwiejszym sposobem uzyskania pomocy jest często wysyłanie wiadomości bezpośrednich.

Godziny otwarcia apteki Walmart

Większość aptek Walmart jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:7 do 10:6 oraz w niedziele od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX. Ponieważ te godziny mogą się różnić w zależności od regionu, przed podróżą warto zadzwonić do sklepu lub sprawdzić godziny w Internecie. Upewnij się, że Twój lek jest gotowy, zanim pójdziesz go odebrać. Wspaniałym pomysłem jest uzupełnianie leków w aptece Walmart. Leki generyczne, które są znacznie tańsze od markowych recept, często można nabyć w aptece. Każdego roku dostają też szczepionki przeciw grypie. Ponadto, kilka z często zalecanych szczepień dla dzieci można otrzymać w aptece Walmart przez rodziców przyprowadzających tam swoje dzieci.

Jakie są godziny otwarcia Walmart Money Center?

Większość Centrów Pieniądza Walmart jest otwarta codziennie od 6:11 do XNUMX:XNUMX. Sklep będzie również otwarty w tych godzinach. Możesz zadzwonić do lokalnego Walmart, aby dokładnie sprawdzić godziny otwarcia i zamknięcia, ponieważ Walmart nie publikuje godzin Money Center online. Centrum pieniężne Walmart może pomóc w różnych transakcjach finansowych. Istnieje wiele powodów, dla których może być konieczne udanie się do Walmart Money Center. Money Center oferuje szereg usług, które pomogą Ci w zarządzaniu Twoimi finansami. Dostępne są przelewy pieniężne, czeki na gotówkę, wnioski o karty kredytowe, doładowania kart debetowych i inne usługi. Oto lista wszystkich usług świadczonych przez Walmart Money Centers:

 • Poproś o kartę kredytową
 • Wyczyść saldo karty kredytowej
 • Zaktualizuj konto swojej karty kredytowej Walmart
 • Uzyskaj kartę debetową
 • Doładuj swoją kartę debetową
 • Przelej pieniądze do obcego kraju
 • Wyślij pieniądze na adres domowy
 • Kup bony upominkowe
 • Drukowanie gotówki i czeków
 • Spłać wiele długów
 • W przypadku większych zakupów należy ustanowić finansowanie ratalne.
 • Przygotuj się do rozliczenia podatków
 • Kupowanie przekazów pieniężnych

Ubieganie się o kartę CapitalOne� Walmart RewardsTM w Walmart Money Center to świetna opcja, jeśli szukasz nowej karty kredytowej. Dzięki tej karcie kredytowej możesz uzyskać fantastyczne korzyści cashback, takie jak 5% cash back na Walmart.com. Dodatkowo karta kredytowa zapewnia 1% zwrotu gotówki wszędzie i 2% zwrotu gotówki u sprzedawców detalicznych. Aby ubiegać się o Walmart MoneyCard, możesz również udać się do Walmart Money Center. Ta karta oferuje doskonałe zachęty do zwrotu gotówki i jest kartą debetową w przeciwieństwie do karty kredytowej. Dodatkowo Walmart Money Center świadczy różnorodne usługi, w tym przelewy krajowe i międzynarodowe. Dokonywanie tych łatwych i szybkich transakcji finansowych często wiąże się z niskimi kosztami. Użytkownicy mogą kontaktować się z ekspertem podatkowym Jackson Hewitt za pośrednictwem usługi przygotowania podatków Walmart, aby uzyskać pomoc, której potrzebują podczas rozliczania podatków. Walmart Money Center oferuje szereg dodatkowych fantastycznych usług. Skonsultuj się z pracownikiem Walmart, gdy następnym razem pójdziesz na zakupy, aby dowiedzieć się o wszystkich udogodnieniach, jakie oferuje Money Center.

Walmart Deli Timings

Każdego dnia tygodnia większość sklepów Walmart Deli jest otwarta o 8 rano i zamykana o 8 lub 9. Jedzenie jest zawsze świeżo przygotowywane każdego dnia i zazwyczaj dostępne przed 10 rano. Święta, takie jak Wigilia, mogą mieć wpływ na godziny pracy Walmart Deli. Dodatkowo w Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie okiennice Walmart Deli wraz z głównym sklepem. W Walmart Deli możesz dostać szeroki wybór pysznych przysmaków. W Walmart Deli dostępne są wykwintne wędliny i sery, kanapki, zupy i przekąski. Sprawdź możliwości zamawiania w Walmart Deli, jeśli potrzebujesz sporej tacy na przyjęcie lub półmiska wypełnionego świeżo przygotowanymi posiłkami. Jedzenie będzie smakowało fantastycznie, a zamawianie delikatesów online to praktyczna wygoda. Możesz łatwo odebrać swój zakup, ponieważ Walmart Delis jest otwarty prawie każdego dnia w roku. Poświęć trochę czasu na przeglądanie wszystkich wspaniałych opcji w Twojej okolicy Walmart Deli.

Jak znaleźć godziny otwarcia sklepów Walmart w pobliżu?

jak-zlokalizować-godziny-sklepu-walmart w pobliżu

Korzystanie z wyszukiwarki sklepów Walmart pozwoli Ci zlokalizować lokalne godziny pracy Walmart. Najszybszym sposobem na zlokalizowanie pobliskiego Walmartu jest skorzystanie z wyszukiwarki sklepów, która pozwala wyszukać określone miasto lub kod pocztowy. Odkrycie najbliższej placówki Walmart jest pierwszym krokiem do określenia jej godzin. Aby to zrobić, musisz użyć lokalizatora sklepów Walmart. Skorzystaj z wyszukiwarki sklepów i wpisz swój obszar, aby poszukać pobliskiego sklepu Walmart. Możesz wpisać kod pocztowy lub miasto i stan. Pojawią się wyniki wyszukiwania, pokazujące wszystkie sklepy Walmart w pobliżu. Do ich wyświetlania wykorzystywana jest zarówno lista, jak i mapa. Musisz kliknąć “Szczegóły”, aby zobaczyć godziny otwarcia sklepu. Jeśli nadal nie możesz zobaczyć godzin otwarcia sklepu, kliknij „Szczegóły sklepu” w prawym rogu pola informacyjnego. Spowoduje to przekierowanie do innej witryny, która zawiera wszystkie szczegóły dotyczące tej konkretnej lokalizacji Walmart. Jeśli masz już konto na Walmart.com, Twoja preferowana lokalizacja może być już zapisana. Możesz znaleźć adres podany w lewym górnym rogu witryny, jeśli wejdziesz na stronę główną Walmart (pod logo Walmart). Kliknięcie w tę lokalizację poinformuje Cię, czy jest ona otwarta, aczkolwiek nie zawiera wyczerpującej listy godzin sklepu w ciągu tygodnia.

Na końcu!!

Walmart jest dostępny dla wielu osób dzięki długim godzinom pracy. Każdego dnia tygodnia możesz udać się do delikatesów, apteki i centrum pieniężnego. Aby zweryfikować godziny otwarcia najbliższego sklepu Walmart, po skorzystaniu z tych informacji sprawdź witrynę Walmart, aby poznać godziny otwarcia sklepu.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *