Wskazówki 9, które pomogą Ci sprzedać więcej na rynku Walmart

Jeden z najpopularniejszych targowisk na świecie, czyli Walmart Marketplace, zyskał trwałość w branży eCommerce na całym świecie. Walmart Marketplace stanowi platformę dla wielu sprzedawców zewnętrznych, którzy sprzedają swoje produkty i zarabiają ogromne zyski. Wielu sprzedawców zewnętrznych już wykorzystało zalety Marketplace dzięki rozszerzeniu zasięgu na miliony klientów na całym świecie. Doprowadziło to jednak do wzrostu liczby sprzedawców zewnętrznych, a konkurencja nadal się nagrzewa. Czas więc sprzedającym wymyślić nowe strategie, aby uzyskać przewagę nad innymi.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż i pomóc Ci osiągnąć dobre zyski:

1. Stwórz własną markę:

Zdobycie półki na rynku Walmart nie jest łatwym celem do osiągnięcia. Aby zostać sprzedawcą zewnętrznym na rynku Walmart, sprzedawcy muszą przestrzegać surowych zasad określonych przez firmę Walmart dla zewnętrznych sprzedawców. Walmart Marketplace głównie bawi właścicieli marek, a nie odsprzedawców. Oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem marki, masz duże szanse na akceptację jako sprzedawca zewnętrzny w witrynie Walmart Marketplace.

2. Zapis osiągów:

Bardzo ważne jest, aby przed zgłoszeniem się do Walmart zachować dobrą opinię sprzedawcy. Walmart uważa tych pierwszych eSellerów za pierwszych dobrych sprzedawców na innych targowiskach. Weryfikują twoją recenzję i oceny na bieżących kanałach sprzedaży. W rzeczywistości sam Walmart zachowuje kartę wyników sprzedawcy, aby oceniać sprzedawców na rynku. Tak więc, miej oko na swój występ i staraj się go improwizować regularnie.

3. Zbuduj wizerunek marki:

Po zatwierdzeniu jako sprzedawca, konieczne jest zachowanie dobrego wizerunku przed rynkiem Walmart. Usprawnij swoje operacje, aby uniknąć braków w magazynie lub innych problemów związanych z zapasami. Te problemy obniżają twoją wydajność przed Walmartem, co może prowadzić do wielu poważnych konsekwencji. Jednak ręczne sprawdzanie tych problemów jest kłopotliwe. Sprzedawcy potrzebują godnego zaufania oprogramowania integracyjnego, które zapewnia bezproblemową integrację Twojej witryny z Walmart Marketplace. Ta integracja ułatwi ci pracę, utrzymując zapasy z samego zaplecza. Pomoże to również sprzedawcy zoptymalizować swoją obecność na rynku Walmart.

4. Szczegółowy i dokładny opis produktu:

Chociaż każdy klient wie, co kupuje, ale Walmart potrzebuje sprzedawców, aby opisać produkt bardziej dokładnie i szczegółowo w porównaniu do innych rynków. Dane dostarczone przez sprzedawców powinny być dokładne i nie powinny odwracać klientów od cech produktu. To zmusi klientów do natychmiastowego zakupu, a w zamian otrzymasz lojalnych i zadowolonych klientów dla Twojego biznesu eCommerce. Unikaj używania nieodpowiednich danych i słów kluczowych, ponieważ może to frustruć klientów, powodując utratę sprzedaży. Upewnij się, że szczegóły lub informacje przekazane przez Ciebie powinny być aktualne i aktualne.

5. Istotne kategorie produktów:

Wyobraź sobie, że klienci nie mogą znaleźć Twoich produktów i ostatecznie rozliczają się z tym samym produktem sprzedawanym przez twojego konkurenta. Aby zapewnić wyższą sprzedaż swoich produktów, upewnij się, że przedmioty wymienione przez Ciebie znajdują się we właściwej kategorii produktów z odpowiednimi atrybutami. Wybór właściwej kategorii produktów na półce cyfrowej wpływa bezpośrednio na widoczność produktu między klientami i pomaga uzyskać dobre zyski. Upewnij się, że ranking Twoich produktów jest wysoki, aby były widoczne w wynikach wyszukiwania.

6. Czapki SKU firmy Walmart:

Jednostki SKU Walmart dla wykazu produktów zostały ustawione na korzystny limit dla sprzedawców zewnętrznych. Gdy zaczniesz sprzedawać swoje produkty na rynku Walmart, będziesz mógł zwiększyć limity SKU w zależności od wyników sprzedaży i ocen klientów. Gdy tylko Twoja sprzedaż wzrośnie, Walmart zapewni Ci możliwość zwiększenia SKU i więcej produktów z witryny eCommerce. Dlatego warto wymienić najlepiej sprzedające się produkty i stopniowo pracować nad budowaniem dobrej reputacji sprzedawcy na rynku Walmart.

7. Wymień produkty po najniższej cenie:

Wraz z ciągłym wzrostem liczby sklepów eCommerce wielu dostawców oferuje produkty tej samej jakości po różnych cenach na tym samym Rynku. Sprzedawca, który oferuje produkty w najlepszej lub najniższej cenie, przyciąga klientów i zmusza ich do natychmiastowego zakupu. Walmart Marketplace skupia się głównie na zapewnieniu klientom najniższej ceny, a także zapewnia natychmiastową widoczność dla sprzedawców, którzy mogą pomóc im również zdobyć BuyBox. Tak więc, jeśli chcesz odnieść sukces jako sprzedawca na platformie Walmart, niskie ceny produktów powinny być priorytetem.

8. Nie zapomnij ubiegać się o promocje:

Walmart zawsze oferuje promocje zapewniające gwarancję "codziennych niskich cen". Sprzedawcy mogą skorzystać, ubiegając się o te promocje i poprawić swoją widoczność przed klientami. Walmart potrzebuje czasu, aby rozważyć twoją prośbę, więc zachowaj motywację i czekaj na odpowiedź. Im niższa cena, tym większa szansa na przyjęcie promocji. Dlatego staraj się zapewnić najniższą, ale najlepszą cenę swojego produktu.

9. Znaczenie marketingu:

Jako sprzedawca e-commerce ważne jest, aby promować swoje produkty na rynku Walmart. Możesz wypróbować różne strategie marketingowe, takie jak strategia społecznościowa, program reklamowy Facebooka i wiele innych. Te strategie to świetny sposób na spopularyzowanie swoich produktów wśród odbiorców i mogą przekształcić ich w potencjalnych klientów. Możesz także wypróbować e-maile i content marketing, aby zwiększyć widoczność Twojego produktu. Sprzedawcy mogą spersonalizować swoją markę za pomocą tych strategii marketingowych, które mogą pomóc w sprzedaży na rynku Walmart.

Do Ciebie:

Zdobycie półki na rynku Walmart nie jest zwykłym spacerem. Chociaż Walmart jest zaproszeniem


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *