Knowband Walmart Integration

The Pluses and Minuses, aby zostać sprzedawcą Walmart Marketplace

Gdybyś zauważył, wcześniej w 2017, Amazon niesłyszalnie obniżył ceny swoich wysyłek, aby dopasować je do Walmart i Jet. Jeszcze wcześniej sklep Biggie oferował bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach powyżej 49, cena spadła do $ 35. W związku z tym każde działanie ma na nie swoją reakcję i wtedy firma Walmart Marketplace ogłosiła swój darmowy model 2 z bezpłatnym członkostwem. Jeśli przyjrzysz się bliżej, zrozumiesz, że Amazon jest największym sklepem internetowym, który uważa Walmart, największego detalistę za swojego konkurenta.

Jednak,

Dlatego zawsze lepiej jest ocenić, czy i jak sprzedawać swoje produkty na rynku Walmart.

Jeśli planujesz i myślisz o zostaniu sprzedawcą w serwisie Walmart, powinieneś przeczytać poniższe plusy i minusy.

PLUSES

Jeśli wykonasz swoją pracę domową we właściwy sposób, przekonasz się, że Walmart dodaje około miliona produktów każdego miesiąca, a dzięki temu nowy sprzedawca innych firm ma ogromny udział. Każdy e-sprzedawca, mały lub duży, może teraz zaprezentować swoje produkty odwiedzającym Walmart i wejść do większej bazy klientów. Knowband uzupełnia to dążenie do rozszerzenia e-sprzedawców o przyjazne dla użytkownika rozwiązanie dla witryny opartej na CMS. Dodatek do integracji Prestashop Walmart jest jednym z takich, który pozwala właścicielom sklepu na podłączenie swojej strony do walmart.com i łatwą listę produktów. Podobnie, Rozszerzenie integracji Magento Walmart może pomóc witrynom opartym na Magento w sprzedaży swoich produktów na rynku Walmart.

Następuje pozytywna sprzedaż Twojego przedmiotu na rynku Walmart.

Szeroka ekspozycja

szeroki ekspozycji

An?article by eMarketer Retail talks about the figures that will detail you about how many products Walmart adds on its store as well as it gets about 92 milionów użytkowników co miesiąc. Walmart.com stał się drugą najczęściej odwiedzaną witryną eCommerce. Dzięki takim statystykom zyskałbyś ogromną ekspozycję swoich produktów. Ekspozycja pozwoliłaby Ci dotrzeć do nowych klientów, a także zwiększyć lojalność.

Większa wiarygodność

wyższa wiarygodność

Walmart działa już od dłuższego czasu. W związku z tym, jeśli jesteś sprzedawcą internetowym, który zajmuje się produktami takimi jak elektronika, sprzęt gospodarstwa domowego, dekoracje i wiele innych, masz szansę być wiarygodnym sprzedawcą i dobrze się w nim zmieścisz. Prestashop Walmart API integrator obsługuje wszystkie typy produktów. Co więcej, aby wyprzedzić sprzedawców, możesz nawet oferować produkty z promocyjnymi rabatami za pomocą integratora API Walmart Prestashop. Sprzedawcy mogą nawet wygrać Buy Box z opcją ponownej wyceny oferowaną przez dodatek integracji Prestashop Walmart.

Niskie inwestycje

Niskie inwestycje

Kiedy inwestujesz jako sprzedawca w serwisie Amazon lub serwisie eBay, płacisz miesięczne opłaty, podczas gdy; na rynku Walmart płacisz tylko określoną kwotę, gdy rozpoczynasz sprzedaż swoich produktów. Co więcej, kwota jest ustalana w zależności od kategorii produktów, które zdecydujesz się na sprzedaż.

Bezproblemowe transakcje

Wszyscy słyszysz wiele o firmach inwestujących w usługi SEO w eCommerce, aby zapewnić bezproblemowe zakupy. Walmart inwestuje dużo pieniędzy w zapewnienie płynnego zakupów klientom dzięki szybszym zakupom i nieprzerwanym usługom płatniczym. W związku z tym współczynniki odrzuceń są niskie, a współczynnik konwersji jest wysoki.

Knowband ułatwia transakcje na rynku dla e-sprzedawców. Opcje cron oferowane przez dodatek integracji Walmart Prestashop synchronizują zamówienia rynkowe ze sklepem Prestashop eCommerce i umożliwiają administratorowi przetwarzanie ich z samego zaplecza.

Zasady zwrotów, które Ci odpowiadają

Jednym z najlepszych aspektów sprzedaży na rynku Walmart byłoby to, że sklep pozwala sprzedawcom na ustalanie własnych zasad dotyczących zwrotów. Teraz mogą wybrać, czy produkt może zostać zwrócony w ciągu 30 dni, czy tygodnia.

Najlepsza obsługa klienta

Najlepsza Obsługa klienta

Jeśli chcesz ocenić najlepszy rynek pod względem obsługi klienta, rynek Walmart znajdzie się na szczycie listy. Wszędzie tam, gdzie rynek Walmart uważa, że ​​istnieją problemy z produktem, pozwoliłby kupującemu bezpośrednio skontaktować się ze sprzedawcą w celu rozwiązania problemu lub dalszej pomocy.

Bez kradzieży

Walmart.com działa w branży, ponieważ 2000 i środki bezpieczeństwa oferowane przez to samo są na najwyższym poziomie zarówno dla sprzedawców, jak i kupujących.

MINUSY

Z drugiej strony są to problemy, z którymi stykają się sprzedawcy na rynku Walmart:

Niskie ceny zmniejszają szanse na większe zyski

Rynek Walmart ma reputację jednego z najbardziej opłacalnych rynków. W ten sposób klienci są miliardami. Jednak, aby sprzedawca sprzedał swój produkt po minimalnej cenie, zmniejsza szanse na większy margines zysku. W związku z tym sprzedawca musi czekać na szeroką gamę produktów, aby zobaczyć zysk. A sprzedaż większej ilości produktów nastąpi tylko wtedy, gdy będziesz mieć dobrą widoczność wśród klientów.

Prestashop Walmart integrator pozwala administratorowi wyświetlać produkty po niestandardowych cenach, czyli bez zmiany ich ze sklepu.

Zdobycie szansy w pierwszej kolejności

Walmart wierzy w wybór najlepszych sprzedawców, którzy będą częścią Walmart.com. Jeśli posiadasz wiarygodną historię sprzedaży i przejrzystą historię sprzedaży, możesz zostać wybrany przez rynek Walmart, ale jeśli nie jesteś w stanie udowodnić swojej wartości, Twój wniosek zostanie odrzucony.

Walmart faworyzuje marki w stosunku do sprzedawców detalicznych

Masz mniejsze szanse na wejście, ponieważ Walmart daje pierwszeństwo markom w stosunku do sprzedawców detalicznych.

Utrzymując pozytywne i negatywne strony sprzedaży produktów na popularnym rynku, e-sprzedający mogą teraz zdecydować, czy chcą zagłębić się w to samo, czy nie. Jednakże, jeśli te punkty mają być brane pod uwagę, plusy sprzedaży na Walmart ma przewagę.

Po omówieniu znaczenia posiadania sklepu Walmart, oto kilka sposobów, w jaki rozszerzenie integracji Knowband's Prestashop Walmart może ci pomóc w tym samym. Dodatek do integracji Walmart Prestashop oferuje bezproblemowy sposób na skonfigurowanie połączenia między dwoma sklepami. Wykonaj poniższe kroki dla tego samego:

  • Zainstaluj integrator Prestashop Walmart na swojej stronie Prestashop.
  • Nawiąż połączenie, dzieląc się szczegółami API na zapleczu integratora Walmart Prestashop.
  • Twórz profile w interfejsie administratora wtyczki do integracji Prestashop Walmart. Mapuj kategorie sklepu z kategorią rynku. Produkty wybranej kategorii zostaną wymienione na rynku poprzez uruchomienie crona na zapleczu złącza Prestashop Walmart.

Podobny proces stosuje się w przypadku Magento Walmart Integrator w celu połączenia witryny Magento z rynkiem. Więc czy powinieneś sprzedawać na rynku Walmart? Decyzja pozostaje całkowicie Tobie! Rynek Walmart robi wszystko, aby być najlepszym w branży, a na pewno dobrą okazją, aby dostać się na modę. Jeśli chcesz zostać sprzedawcą, Integracja rynku Walmart moduł wg Knowband to byłaby Twoja droga do wyższych konwersji.

W instrukcji obsługi programu Prestashop Walmart integrator, Kliknij tutaj

Dla demo administratora integratora Walmart Prestashop, Kliknij tutaj

Obejrzyj wideo ze złączem Prestashop Walmart

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *