planning-to-sell-on-etsy-in-2023-pros-and-cons

Planowanie sprzedaży na Etsy w 2023 roku: zalety i wady

Etsy jest znane z wprowadzania zmian w procesie kupna i sprzedaży. Z tego samego powodu staje się jednym z najbardziej ulubionych rynków dla sprzedawców. Nie tylko Etsy różni się od innych rynków. Ale także zapewnia sprzedawcom podczas sprzedaży natywne doświadczenie przypominające sklep.

Chociaż platforma znana jest z rękodzieła, sztuki i ręcznie robionych przedmiotów. Jednak sprzedawcy na Etsy czekają na nich ogromne możliwości. Ostatecznie, po przejrzeniu różnych za i przeciw, ostatnie pytanie brzmi: czy warto dalej sprzedawać Rynek Etsy w 2023 r. Aby znaleźć odpowiedź na to samo pytanie, przeanalizowaliśmy różne aspekty i poznaliśmy zalety i wady sprzedaży na Etsy w 2023 r. Omówmy powody, dla których warto sprzedawać, a inne powody, dla których nie warto.

plusy i minusy sprzedaży na Etsy w 2023 roku

Opłata za ofertę Etsy:

W warunkach Lista opłat, Etsy pobiera stałą opłatę w wysokości 20 centów za ofertę od sprzedawców internetowych. Tak więc, jeśli planujesz rozpocząć działalność online na platformie Etsy. Nie będziesz miał wielu zmartwień związanych z wydatkami. Ponieważ opłata jest nominalna i konkurencyjna, podobnie jak inne rynki.

Ponadto ponad 150 milionów kupujących czeka na swoje ulubione produkty na Etsy. Tak więc, jeśli masz w swoim magazynie produkty o solidnej jakości, rynek będzie odpowiedni dla Twojej firmy.

Wady:

Ponieważ algorytmy Etsy są specjalnie dostosowane do sprzedawców, którzy zajmują się rękodziełem, galeriami sztuki lub innymi wyjątkowymi przedmiotami. Czasami wydaje się, że sprzedawcy wydają 20 USD na aukcję co 4 miesiące.

Tak więc, jeśli jesteś nowicjuszem na platformie, są szanse, że możesz mieć trudności z płaceniem 20 centów za wpis po przerwie co 4 miesiące.

Planujesz sprzedaż na Etsy

Reklamy Etsy:

Jako sprzedawca Etsy, jeśli nie uzyskujesz wystarczającego ruchu, Etsy zapewnia niesamowity sposób promowania Twojego sklepu internetowego. Możesz uzyskać ogromną liczbę powiadomień tylko za pomocą Etsy Advertisements. Ponadto Etsy zapewnia przyciąganie obiecujących klientów do Twojego sklepu. Wszystko dzięki algorytmom Etsy.

Ponadto, jako sprzedawca indywidualny, rynek ma dla Ciebie nieco więcej. Na przykład, jeśli możesz przekroczyć sprzedaż o wartości 10,000 15 USD, tylko Ty zostaniesz obciążony XNUMX% całkowitej sprzedaży.

Również w przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie przekroczyć 10,000 12 USD w sprzedaży, Etsy obniży prowizję do XNUMX%.

Dlatego promowanie sklepu Etsy za pomocą Etsy Ads to jeden z najlepszych pomysłów, jakie możesz wypróbować.

Wady:

Chociaż Etsy Marketplace pobiera opłaty tylko w przypadku, gdy użytkownik kliknie reklamy i kupi Twoje produkty. Jednak 12 i 15% kwoty całkowitej sprzedaży to wciąż znaczna kwota do zapłaty. Ponadto w latach ubiegłych Sprzedawcy zezwoleni na Etsy promować swoje firmy za pomocą reklam w Zakupach Google, które były mniej kosztowne. W ostatnim czasie, jeśli chcesz promować swoje produkty Etsy, jedynym sposobem, jaki masz, jest skorzystanie z pomocy samego rynku.

Optymalizacja wyszukiwarek Etsy:

Etsy-Search-Engine-Optimization

Aby wyświetlać się na szczycie wyników wyszukiwania Etsy, rynek zapewnia opcję zarządzania SEO. Na podstawie słów kluczowych zapytania i rankingów algorytm zasila wyniki wyszukiwania przed klientami.

Co więcej, jeśli jesteś zaznajomiony z grą SEO, bardzo ci ona pomoże w wygraniu gry o ruch klientów.

Tak więc, jeśli jesteś nawet stater sprzedawcą na rynku i jesteś w stanie pracować nad swoim Etsy SEO. Platforma obiecuje gwarantowane wyniki dla sprzedawców.

Wady:

W określonych okresach Etsy zmienia swoje algorytmy SEO. Z tego powodu trudno jest nadążyć za zmianami algorytmu Etsy SEO i nadal móc oznaczać swoje produkty na szczycie listy.

Ponadto SEO Etsy Marketplace zależy od sekcji Nazwa produktu, opis i informacje, aby powiązać Twoje produkty z wynikami wyszukiwania.

etsy-opinia

Czy wiesz!

Chociaż można usłyszeć wiele plotek na temat Etsy Marketplace. Jednak jest to jeden z ulubionych rynków wszechczasów światowej społeczności sprzedawców.

Oprócz tego w Knowband oferujemy złącza Etsy marketplace dla OpenCart, WooCommerce, Magento 2 i PrestaShop platformy. Z pomocą łączników Etsy Marketplace, jako sprzedawca nie tylko będziesz mógł sprzedawać swoje towary w sklepie na Etsy. Ale możesz także śledzić wszystkie zamówienia Etsy na wyciągnięcie ręki na zapleczu sklepu.

Tak więc, jeśli chcesz czerpać radość ze sprzedaży wielokanałowej, sprzedając jednocześnie na Esty i swoim sklepie. Napisz do nas na nasz adres support@knowband.com.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *