Maison Borracci, Italy's Top-Notch Fashion Brand’s Success Story!

Maison Borracci, historia sukcesu najwyższej klasy włoskiej marki modowej!

W tej nowoczesnej erze handlu elektronicznego istnieje ogromna liczba firm, które można łatwo znaleźć w sprzedaży online. Ale to, co jest wymagane, aby firma znalazła się na szczycie i przetrwała konkurencję, to poświęcenie i odpowiednie strategie. Podobnie w tym artykule podzielimy się historią sukcesu najwyższej klasy włoskiej marki odzieżowej. Dom Borracci jest znana jako jedna z najlepszych firm internetowych w kategorii odzieży modowej we Włoszech. Maison Borracci oferuje najwyższej jakości oferty w aplikacjach mobilnych Maison Borracci na Androida i iOS. A także klient może kupować w spersonalizowanym sklepie.

Dom Borracci

Dom Borracci

 

Korzenie Maison Borracci narodziły się w 2013 roku z dedykacją trzech braci Borracci. Pietro, Domenico i Alessandro. Choć pasja została przekazana przez rodzinny biznes, trwa nieprzerwanie od 1975 roku. Kilka lat zajęło firmie nie tylko zapanowanie nad całą włoską branżą odzieżową, ale także ugruntowanie wspaniałego wizerunku w sercach cenionych klientów. Zespół Maison Borracci oferuje wyłącznie najwyższej jakości garnitury i koszule. Wraz z modą odzieżową marka znana jest również z modnych kategorii obuwia.

Aplikacja mobilna Maison Borracci

Punto Blanco oferuje również swoim klientom dostosowany sklep eCommerce i aplikacje mobilne. Opracowany z Knowband PrestaShop Mobile App Builder. Aplikacje mobilne Maison Borracci na Androida i iOS są wyposażone w szeroką gamę bogatych funkcji. Aplikacje mobilne Maison Borracci oferują użytkownikom aplikacji mobilnych najwyższą jakość obsługi. Marka nie pozostawiała miejsca, umieszczając każdą bliską i bardzo potrzebną opcję na wyciągnięcie ręki.

Maison Borracci, historia sukcesu najwyższej klasy włoskiej marki modowej!

 

Ponadto aplikacje mobilne Borracci obsługują opcje logowania społecznościowego jednym dotknięciem. Podobnie jak Facebook Login, Google Login i Apple Login wraz z logowaniem odciskiem palca. Aplikacje zapewniają płynne logowanie i rejestrację użytkownikom aplikacji mobilnej Borracci. Klient może znaleźć idealny wybór marki dostępny w aplikacjach mobilnych Borracci. Oprócz wszystkich niesamowitych ofert, Maison Borracci oferuje specjalne segmenty premium dla użytkowników aplikacji mobilnych.

Baza klientów Maison Borracci:

Maison Borracci, historia sukcesu najwyższej klasy włoskiej marki modowej!

Oprócz 2 sklepów offline w Noicattaro i aplikacji mobilnych, klienci mogą również znaleźć swoje ulubione produkty w sklepie internetowym Borracci. Strona internetowa oznacza markę, która zapewnia odwiedzającym jakość i jest naładowana bogatymi i atrakcyjnymi produktami w bardzo uczciwych cenach.

Dom Borracci

 

Marka Maison Borracci, sklep internetowy, oferuje również inne królewskie marki, takie jak Levi’s, Harmont & Blaine, Roy Roger’s, Tommy i Armani. Klienci mogą również znaleźć znane konta społecznościowe marki w samej witrynie Borracci.

Współpracownicy Knowband z Maison Borracci

Rozwój oparty na PrestaShop sklepu Punto Blanco Shop był obsługiwany przez Knowband OpenCart Mobile App Builder. Zespół zadbał o każdy aspekt tworzenia aplikacji mobilnej, przesyłając ją do Google Play Store i Apple App Store. Aplikacje mobilne Maison Borracci przeszły różne kontrole jakości i bezpieczeństwa cybernetycznego. Aplikacja zapewniła testy jakości przed udostępnieniem klientom.

PRZEGLĄD kreatora aplikacji mobilnych

Wraz z dodaniem wstępnie załadowanych funkcji kreatora aplikacji mobilnych Knowband PrestaShop. Zespół techniczny Knowband zapewnił również dodatkowe niestandardowe usługi pracy w zakresie rozwoju aplikacji mobilnej. Klienci mogą poczuć przytulność podczas korzystania z aplikacji mobilnych Borracci.

Na końcu:

Cudowne historie, takie jak ta, wywołują gorliwość w milionach firm rozpoczynających działalność. Jednak założenie firmy nie wystarczy, aby przezwyciężyć konkurencję rynkową. Wymaga zmian i strategii z odpowiednim poświęceniem i wdrożeniem. Podobnie, Maison Borracci the Knowband PrestaShop No Code Mobile App Maker może również tworzyć bogate w funkcje aplikacje mobilne dla Twojej firmy eCommerce. Już dziś skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatne demo.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *