What is the importance of social login in eCommere? | Knowband

Jakie jest znaczenie logowania społecznościowego w eCommerce?

Każda witryna wymaga od swoich klientów logowania się w witrynie, aby zwiększyć zaangażowanie klientów i konwersje wśród ich konkurentów. Brak aktywnego udziału klientów w witrynie powoduje wzrost liczby porzuconych koszyków i współczynników odrzuceń w witrynie eCommerce. Jeśli wybrani klienci nie będą mogli logować się w sposób płynny, może to zaszkodzić Twoim interesom biznesowym w dłuższej perspektywie.

Jednym z głównych powodów ograniczonego zainteresowania klientów w czasie logowania są nieistotne informacje, które są zadawane w procesie logowania. To sprawia, że ​​klient czuje się niekomfortowo podczas logowania, a tym samym unika procesu logowania na stronie. Jednak scenariusz bardzo się zmienił wraz z pojawieniem się Logowanie społecznościowe eCommerce obiekt na różnych stronach. Rozumiemy wpływ logowania społecznościowego w środowisku eCommerce.

Proces logowania i rejestracji klienta staje się prostszy niż wcześniej

Z powodu braku funkcji logowania społecznościowego eCommerce dostępnej na różnych stronach internetowych niezwykle trudno jest przekonać docelowych klientów do pozostania w kontakcie ze swoją witryną. Obecność różnych przeszkód i złożoności w procesie logowania sprawiła, że ​​proces rejestracji jest bardzo skomplikowany dla małych, średnich i dużych stron internetowych w tym samym stopniu. Wszystko to zmieniło się całkowicie wraz z pojawieniem się społecznych loginów na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Google+ i inne, które zwiększają pewność klienta podczas logowania się na stronie internetowej. Jeśli masz sklep eCommerce zbudowany na platformie PrestaShop, możesz wypróbować ten wspaniały PrestaShop Addons?like Quick Login popup (with Facebook and Google login) by Knowband that can make the login process simplified and easier than before.

Pomaga w uzyskaniu informacji o klientach w znacznie łatwiejszy sposób-

W przeciwieństwie do tradycyjnego procesu logowania, który zawiera wiele osobistych informacji od klientów, ten nowy proces logowania za pośrednictwem serwisów społecznościowych wykorzystuje informacje o klientach udostępniane na popularnych stronach społecznościowych. Jest to znacznie lepszy sposób uzyskiwania danych osobowych od klientów, który jest dokładniejszy niż te, które ludzie udostępniają podczas rejestracji nowego konta. W związku z tym istnieje większe zaangażowanie klientów i interakcja z odwiedzającymi witrynę dzięki funkcji logowania społecznościowego.

Pomaga w zapewnianiu spersonalizowanych usług online klientom

Oferując użytkownikom funkcję logowania społecznościowego, właściciele witryn mogą zapewnić spersonalizowaną obsługę online dla lepszego zaangażowania klientów. Jeśli chcesz zaoferować klientom spersonalizowane zakupy online, skorzystaj z elektronicznego logowania do e-commerce. Możesz dodatkowo uwzględnić różne popularne Społecznościowe dodatki do logowania PrestaShop takie jak Social Loginizer 15 w 1 na twojej stronie PrestaShop do przechwytywania wymaganych konwersji i sprzedaży.

Zwiększa zaangażowanie klientów i indywidualny czas spędzany przez odwiedzających witrynę-

Dzięki funkcji logowania społecznościowego na stronach e-commerce znacznie łatwiej jest zwiększyć zaangażowanie klientów w witrynie. Co więcej, te logowanie społecznościowe zachęca klientów do spędzania większej ilości czasu na stronie internetowej, aby zwiększyć szanse na konwersje i sprzedaż witryny. Jeśli jesteś trochę zaniepokojony ceną, możesz również skorzystać z darmowego dodatku PrestaShop, takiego jak Bezpłatne logowanie społecznościowe?from Knowband store which is available for free of cost.

Logowanie społecznościowe pomaga w pozyskiwaniu lojalnych klientów za pomocą prawidłowych adresów e-mail

Teraz znacznie łatwiej jest pozyskać nowych i lojalnych klientów do swojej witryny eCommerce za pomocą interaktywnego narzędzia logowania społecznościowego. W przeciwieństwie do tradycyjnego procesu logowania klientów, nie ma szans, aby klienci dostarczyli fałszywy adres e-mail do procesu rejestracji w Twojej witrynie za pomocą tego narzędzia do logowania w trybie e-commerce. W ten sposób właściciele sklepów mogą uzyskać lojalną armię klientów i uzyskać dokładny adres e-mail dla lepszego ukierunkowania i pozyskiwania klientów.

Nie pozwól, aby twoje interesy biznesowe ucierpiały z powodu obecności w witrynie tradycyjnej metody logowania do klienta, ale teraz podejmuj kroki naprawcze za pomocą funkcji logowania w serwisie eCommerce. Jeśli nie znajdziesz żadnego prostego sposobu na wykonanie tego ważnego zadania, możesz skorzystać z pomocy dodatków do społeczności PrestaShop Sklep Knowband za oferowanie uproszczonego procesu rejestracji. Dlatego włącz logowanie społecznościowe do witryny eCommerce i uzyskaj satysfakcjonujące wyniki pod względem zaangażowania klientów, konwersji i sprzedaży.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *