Facebook rozszerza reklamy od użytkowników i marek na rynek

Facebook uruchomił Rynek w roku 2016, głównym celem Facebook Marketplace było umożliwienie użytkownikom kupowania i sprzedawania lokalnie. Aby promować rynek, Facebook zaczął wyświetlać go na głównym pasku nawigacyjnym. Facebook Marketplace pozwala użytkownikom przeglądać produkty i usługi od ludzi w ich miejscowościach. Jak podano na stronie Strona firmowa na Facebooku "W ciągu ostatnich kilku miesięcy umożliwiłyśmy firmom wymienienie różnych ofert w Marketplace, takich jak pojazdy używane, wynajem domów, usługi domowe i miejsca pracy. A teraz firmy mogą reklamować się w Marketplace, by dotrzeć do osób, w których aktywnie robią zakupy.

Reklamy firm pojawiają się wraz z innymi produktami i usługami w Marketplace, a rozszerzanie reklam do Marketplace jest łatwe. Wybierając Automatyczne miejsca docelowe, Twoje reklamy mogą być wyświetlane w różnych opcjach rozmieszczenia, takich jak kanały informacyjne, Instagram, Messenger, Sieć publiczności, a teraz także Marketplace. Reklama na naszych platformach umożliwia docieranie do docelowych odbiorców bez względu na to, gdzie spędzają czas, dając więcej możliwości kontaktu z osobami, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą.

Firmy już widzą wyniki za pomocą reklam w Marketplace. Thread Wallets, firma produkująca akcesoria, wygenerowała więcej niż 300 zakupów, a jednocześnie zwiększyła zwrot z inwestycji w 41% z roku na rok po dodaniu Marketplace jako miejsca docelowego dla kampanii konwersji.

facebook_marketplace_ads-1

W ciągu najbliższych kilku tygodni wszyscy reklamodawcy, którzy będą kierować reklamy na odbiorców w USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii, będą mogli wyświetlać reklamy w Marketplace, korzystając z ruchu, konwersji, katalogu produktów, wyświetleń filmów i celów zasięgu. "

Użyj Sklepu Facebook, aby szybciej rozwijać swoją firmę

Facebook zapewnia interfejs użytkownikom i markom, aby zaprezentować swoje produkty i usługi na swojej stronie. Sklep Facebook umożliwia wyświetlanie produktów z Twojego sklepu na Facebooku. Pomaga sprzedawcom dotrzeć do większej liczby odbiorców, aby zmniejszyć dodatkowe wysiłki związane z publikowaniem produktów jeden po drugim na Facebooku wypuścił również interfejs Shop API, aby zautomatyzować proces umieszczania produktów w sklepie Facebook. Korzystając ze Sklepu Facebook, możesz pozwolić klientom na łatwe przeglądanie i odkrywanie produktów.

Knowband oferuje moduł sklepu FB dla właścicieli sklepów Prestashop, aby proces tworzenia sklepu Facebook był bezproblemowy dla właścicieli sklepów Prestashop.

Korzyści z używania modułu FB Shop opracowanego przez Knowband:

1) Interaktywny baner promujący Twoją markę:

Dla firm ważne jest zdobycie zaufania klientów. Baner w Twoim sklepie na Facebooku pozwala ci pokazać wizję i cel, twoje podstawowe wartości, kulturę i zachowanie. Wyświetlając atrakcyjny baner strony głównej, możesz utworzyć wartość marki.

2) Treść strony głównej:

W tej sekcji możesz wyjaśnić oferowane produkty i usługi.

3) Menu nawigacyjne:

Możesz wyświetlić menu nawigacji w sklepie Facebook i podświetlić najlepsze kategorie swojego sklepu Prestashop na stronie sklepu Facebook.

4) Wyróżnione kategorie i polecane produkty:

Ta sekcja umożliwia wyświetlenie polecanych kategorii i produktów na stronie sklepu Facebook.

Zapoznaj się z załączonym zrzutem ekranu strony demo Sklep Facebook:

facebook_shop

Pobierz Moduł sklepu Facebook dla Twojego sklepu Prestashop. Knowband oferuje rozszerzenia Social Media dla różnych platform handlu elektronicznego, takich jak Magento, OpenCart i prestashop.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *